Primavera

Primavera Hotel


PRIMAVERA Hotel & Congress centre **** je moderní čtyřhvězdičkový hotel v Plzni s 94 klimatizovanými pokoji (celkem 240 lůžek), restaurací s venkovní terasou, vinárnou - barem a reprezentativním víceúčelovým kongresovým centrem se sály různé kapacity. Parkovací stání pro 100 aut a 3 busy v areálu hotelu.

Brožura ke stažení zde

brozura

Kontakt

PRIMAVERA Hotel & Congress centre
Nepomucká 1058/128
326 00 Plzeň


GPS:
49°42'38.1"N 13°24'45.4"E

Recepce-rezervace:
Tel.: +420 378 020 500
Mobile: +420 603 113 853
Fax: +420 378 020 501
E-mail: info@primaverahotel.cz

GDS – kódy:
Amadeus: FGPRGPRI
Sabre: FG220483
Galileo: FGA5630
Worldspan: FGPRGP
Pegasus: for information only FGPRGP

Volný čas

Sportovní a rekreační aktivity

Škoda Sport Park + Tenisové kurty Doudlevce

Malostranská ulice, Plzeň

Vzdálenost: 4 min. autem od hotelu nebo trolejbusy č. 10 nebo 13, zastávka přímo u hotelu a pak přímo před areálem. Vstup zdarma. Možno pronajmout celý areál nebo část pro firemní nebo outdoorové akce.

Skateboardové centrum, lanové centrum (pouze na rezervaci), hřiště pro streetball, univerzální hřiště, hřiště pro volejbal a nohejbal, hřiště pro beach volejbal, hřiště pro petanque, ovál pro in-line bruslení, lezecká věž.

1

www.skodasportpark.cz www.sokol-doudlevce.estranky.cz

Škodaland

Sportovně rekreační areál o rozloze se pyšní dlouhou a 6 m širokou in-linovou dráhou, která splňuje podmínky pro závodní okruhy. Nachází se tu i největší skate park v Plzni, hřiště pro fotbal, plážový volejbal, basketbal i nohejbal, minigolf, stroje pro kondiční trénink seniorů i prolézačky pro děti.

  • škodaland

    Vzdálenost: 10 min. autem od hotelu

    Areál u Borské přehrady
    www.skodaland.eu

 

 

 

 

 

 

SKP Rapid

Na Lopatárně 14, Plzeň, www.skprapid.unas.cz

Areál o rozloze cca nabízí sportovní využití profesionálním i rekreačním sportovcům. Využít mohou cyklistický ovál, in-line dráhu, travnaté hřiště a hřiště se škvárou na fotbal, malou kopanou, nohejbal, volejbal, 4 kurty na beach volejbal, dva na beach házenou a hřiště na beach fotbal.

Sportovní areál Slovany – TJ Lokomotiva Plzeň

V prostorách městské sportovní haly TJ Lokomotiva Plzeň se nachází i Lezecká stěna Hannah, jedna z největších stěn v  České republice, o ploše cca 900m2 s více než 150 lezeckými cestami všech obtížností. Je vhodná pro děti, horolezecké kurzy pro veřejnost, školení instruktorů lezení. V hale se nachází také půjčovna lezeckého vybavení. 

Další sportovní zařízení: 2 klimatizované squashové kurty a sál pro badminton (vchod z Táborské ul. vedle hlavního vstupu do haly), 4 klimatizované bowlingové dráhy, tělocvična/ rozcvičovna, malá tělocvična 10 x a další.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Areál Pohoda u zámku Kozel

Areál najdete cca jihovýchodně od Plzně na břehu řeky Úslavy u zámku Kozel.  Nabízí aktivní sportovní vyžití a vzrušení při hře dráhových golfů, dětský koutek pro hry dětí, ale také možnost odpočinku s  občerstvením.

V areálu nabízí 18 drah minigolfu, 18 drah miniaturgolfu, 18 drah překážkového billiaru (PIT-PATU), 2 kuželníky (dráhový a závěsný), 2 stoly venkovního stolního tenisu, dětské hřiště se skluzavkami a prolézačkami.

 

 

 

 

 

Golf Park Plzeň

www.golfplzen.cz

Vzdálenost: 10 km od hotelu, 15-20 min od hotelu autem.

Golf Park Plzeň byl vybudován v letech 2004 na severovýchodním okraji Plzně u obce Dýšina.

Jeho chloubou je mistrovské technicky náročné 18jamkové hřiště, které je vkusně zasazeno do krásné okolní přírody.

Pro klienty hotelu jsou dohodnuté speciální ceny, více informací na recepci hotelu.

 

 

 

 

 

 

Adventure Golf Plzeň

www.adventuregolfplzen.cz

Vzdálenost: 2 min. autem od hotelu

Adventure golf je velmi oblíbený sport, který mohou hrát naprostí golfoví amatéři, ale na druhou stranu se mu věnují i profesionálové. Jedná se o kombinaci golfu a minigolfu. Zatímco z minigolfu si adventure golf vzal velikost hřiště, jeho povrch, tvar a překážky jsou čerpány z golfu klasického.

 adventuregolf

Cykloprohlídky s průvodcem

Ojedinělá speciální služba, kterou nabízí Plzeň jako jediné město v ČR. Na rozdíl od prohlídek hradů a zámků se účastníci cykloprohlídek seznamují hlavně s přírodními zajímavostmi a chráněnými lokalitami. Poznají díky nim nová místa i cesty, kudy se dá na kole vyhnout silnicím. Cykloprohlídky se konají v létě každý druhý čtvrtek a druhou sobotu v měsíci. Podrobnější informace najdou zájemci na  regionálním informačním portálu pro cyklisty www.plzenskonakole.cz.

Bazén Slovany – Plavecký areál města Plzně

www.bazenslovany.cz

Vzdálenost: 5 min. autem od hotelu

Nabízí krom vnitřního a vnějšího 50m bazénu a dětského bazénu pro sportovní vyžití zejména plavců, aquabel, vodních pólistů, moderních pětibojařů a vodních záchranářů, i další vodní atrakce typu  86 metrového tobogánu, dětského brouzdaliště, divoké řeky, vířivky, relaxačního bazénu, dámské i pánské páry, největší saunu v městě Plzni s kapacitou 31 „saunařů“ , tělocvičnu se zrcadlovým sálem a fitness.

Zoologická a botanická zahrada města Plzně a Dinopark

www.zooplzen.cz

www.dinopark.cz

Vzdálenost: 6 km od hotelu

Ideálním cílem rodinného výletu je plzeňská Zoologická a botanická zahrada a Dinopark. Nachází se blízko centra města, v atraktivně členitém areálu s vodními plochami, arboretem, skalami a parkovou úpravou. Žije tu přes 1 300 druhů zvířat, hvězdami je pár indických nosorožců či žirafy Rothschildovy, varan komodský a lev berberský. Najdete tu volné přírodní výběhy opic a šelem, druhý největší medvědinec v Evropě, sukulentní skleník či naučné stezky. Součástí Zoo je botanická část s meditační Japonskou zahradou a vesnický statek Lüftnerka. V horní části areálu Zoo Plzeň je oblíbený DinoPark, lákavá atrakce s ozvučenými a pohyblivými modely prehistorických ještěrů, které jsou zasazeny do přírodních scenérií připomínající jejich životní prostředí v dávné minulosti. Expozice se každoročně obměňují a k hlubšímu poznání nebezpečného světa druhohor přispívají i 3D filmy promítané ve zdejším kině. Na paleontologickém hřišti si mohou děti odkrýt kostru dinosaura.

zoo

Motokáry Papírna Plzeň

www.motokarypapirna.cz

Vzdálenost: 5 min. autem

Nejdelší krytá dráha vybavená nejsilnějšími motokárami v České Republice. Zkušený tým mechaniků. Bezpečnostní prvky s kluznými mantinely, širokou stopou a možností sledovat dění na dráze přímo z prostoru baru. Elektronický záznam závodů s online výsledky.

Vhodné pro firemní akce a outdoorové aktivity.

Techmania Science Center

www.techmania.cz

Techmania science center, nejnovější turistický cíl v Plzni, sídlí ve zrekonstruované tovární hale v areálu plzeňské Škodovky. Moderní interaktivní centrum vás přesvědčí, že věda není jen o bádání, ale že si s ní lze i hrát. Na ploše nabízí expozice zaměřené na fyzikální hrátky, experimenty a vědecké novinky či expozici MáToHáček, kolekci originálních vědeckých hraček (nejen) pro děti. Ve stálé expozici o historii a současnosti plzeňské Škodovky můžete obdivovat jedinečné technické památky – první lokomotivu s laminátovou karoserií (1963), jediný dochovaný trolejbus typu 3Tr3 (1947) nebo nejstarší dochovanou elektrickou lokomotivu vyrobenou v Plzni.

3D Planetárium

www.3Dplanetarium.cz

Dobrodružství objevování vesmíru zažijete v jedinečném 3D Planetárium v areálu Techmania Science Center.

Planetárium je nejmodernější v nejen v České republice, ale i ve střední Evropě. Srdcem planetária jsou dvě kupole - ta větší má průměr , vejde se pod ní až 80 diváků a při pohledu zvenčí vypadá jako ohromné rozžhavené Slunce, kolem nějž se pohybují jednotlivé planety. Sál s druhou menší kopulí pojme 40 diváků. Planetárium doplňuje sedmadvacet interaktivních exponátů, na nichž si můžete například vyzkoušet, jak se dá rozpoutat tornádo, způsobit sopečný výbuch, odpálit raketu nebo zažít pocity kosmonauta při výcviku a mnohé jiné.

Farma Jitřenka – jízdy na koních

www.jitrenka.info

Vzdálenost: 2 km (4 min autem)

Nákupní možnosti

OC Olympia (nákupní centrum) a multikino Cinestar

www.olympiaplzen.cz

www.cinestar.cz

Vzdálenost od hotelu: 2 min autem (1 km)

olympie

Nákupní centrum Galerie Slovany s fitness a sport centrem

www.galerieslovany.cz

www.fitnessgalerie.cz

Vzdálenost od hotelu: (4 min autem) 3 km

Relaxace

Thajské masáže Bango

www.thajske-masaze.eu

Vzdálenost: 50 m od hotelu

Více info na recepci.

 thaimas

Teambuilding

USMC Sawmill camp

www.sawmill-camp.com

Vzdálenost: 20 min autem směr Nepomuk

Teambuilding, Reenacting, Airsoft, Paintball, Military akce, dále srazy, koncerty, oslavy, terénní jízdy, tramping, tábory a firemní akce. A to vše ve stylu military. Areál bývalé vodní pily je na samotě mezi obcemi Chocenický Újezd a Drahkov. Na ploše 10ha je dostatek plochy k táboření, rybník, potok, křoviny, a hlavně soukromí. Rozložení pozemků umožňuje využívat areál současně více skupinám.

samwill